Restkom - Systemy Komputerowe
   

 

 

 

 

Funkcje programu w wersji podstawowej

(jest to wersja w pełni funkcjonalna, ewentualne moduły to tylko dodatki dostosowujące program do indywidulnych wymagań i specyfiki lokalu):

- Sprzedaż wraz z obsługą drukarek fiskalnych, możliwością wystawiania faktur VAT i słownikiem kontrahentów
- Ewidencja magazynowa: zakupy towarów (PZ), rozchody międzymagazynowe, rozchody wewnętrzne (straty, cele reprezentacyjne), wyliczanie stanów magazynowych na bieżąco.
- Raporty: kelnerów, sprzedaży, przychodów, rozchodów (wszystkie raporty można tworzyć za dowolne okresy określane z dokładnością do 1 minuty)
- Dokładna kalkulacja potraw
- System nadawania i kontroli uprawnień do poszczególnych funkcji programu.

>> więcej

Moduły dodatkowe:

- Bony kelnerskie - umożliwia automatyczny wydruk zamówień na drukarkach zainstalowanych np. w kuchni, bufecie, na barze
- Rachunki kelnerskie - umożliwia wydruk rachunku dla klienta jeszcze przed ewentualnym paragonem fiskalnym; rachunki te mogą mieć wygląd i rozmiar dostosowany np. do papieru firmowego
- Inwentaryzacja - pozwala na wprowadzenie do programu spisu z natury i rozliczenie ewentualnych nadwyżek i niedoborów oraz dokonania korekty stanów magazynowych na podstawie tego arkusza spisowego.
- Logowanie kodem kreskowym - umożliwia współpracę z czytnikiem kodów kreskowych do logowania kelnerów (bez tego kelnerzy logują się tzw. loginem i hasłem)
- Import/export - umożliwia przesyłanie danych do osobnego systemu BAR - Administracja (dla firm posiadających kilka lokali, prowadzących scentralizowane zarządzanie). Wymagania sprzętowe Program działa w systemie DOS dlatego też wymagania sprzętowe są minimalne - nawet na starych słabych komputerach program działa bez zarzutu. Zastosowanie tego jak wielu twierdzi przestarzałego systemu operacyjnego gwarantuje oprócz niskich wymagań sprzętowych także dużą stabilność i niezawodność (w przeciwieństwie do systemów Windowsowych nie występują nagłe i niezidentyfikowane błędy i zawieszenia systemu). Program może również działać w systemie Win98 i Windows XP w formie okna DOS-a. Niestety DOS ma też swoje ograniczenia dlatego też ta wersja programu BAR nie obsługuje I-podów, natomiast nie ma żadnych problemów z drukarkami zamówień, drukarkami fiskalnymi i drukarkami faktur.
Program oczywiście działa również w systemach sieciowych (Novell, Lantastic). W sieciach Windowsowych program działa pod warunkiem uruchomienia go w oknie DOS a nie w czystym DOS-ie.
Na marginesie dodam, że obecnie jest w przygotowaniu wersja w pełni "windowsowa" z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, ale jeszcze niestety jest za wcześnie, aby ją zaoferować.

Referencje:

Pozwolę sobie zwrócić uwagę na fakt, iż nasz program działa na rynku nie tylko krakowskim już od 1997 roku i wciąż jest wzbogacany o nowe rozwiązania oparte na sugestiach naszych Klientów. Z naszego systemu komputerowego korzystają zarówno duże restauracje jak i mniejsze lokale (kawiarnie, puby):

RESTAURACJE

1. CHERUBINO - Restauracja

 ul. Tomasza

2. POD ANIOŁAMI

 ul. Grodzka

3. GALAR POD ANIOŁAMI

 Bulwar Czerwieński

4. Restauracja w Hotelu MONOPOL

 ul. Gertrudy

5. KAWALERIA

 ul. Gołębia

6. POD OGRÓDKIEM

 ul. Jagiellońska

7. SMAKI ŚWIATA

 ul. Szpitalna

8. GAWRA

 Żywiec

 

KAWIARNIE, PUBY

1. DYNIA Cafe Bar

 ul. Krupnicza

2. OPIUM

 ul. Józefa

3. ZA KULISAMI

 ul. Rakowicka

4. PODWÓRKO MARYNY

 Rynek Główny

5. CHILLOUT CLUB

 ul. Warszauera

6. Dyskoteka EPSILON

 Izdebnik

7. FLOWER POWER

 ul. Nowa

8. CAMERA CAFE

 ul. Wiślna

9. CAMELOT CAFE  ul. Tomasza

 

 

BARY, PIZZERIE

1. Lunch Bary U JĘDRUSIA

 Kraków, Warszawa, Częstochowa, Radom,  Czeladź, Brzesko

2. BUMA Square

 ul. Wadowicka

3. Pizzeria DELECTA

 ul. Limanowskiego


ZOBACZ też WINDOWS-ową wersję naszego programu.


 


Restkom Systemy Komputerowe 2008